Řídnou Vám vlasy? Zahustěte je.

 

Řídnou Vám vlasy? Zahustěte je.

Trápí Vás jemné či prořídlé vlasy, lysiny na hlavě, začíná se Vám dělat ono zlověstné "kolečko"?

 

Okamžité řešení existuje jmenuje se MANE vlasový zesilovač

 

Pokud Vás poslední dobou nebo již dlouhé roky trápí pohled do zrcadla na stále více řídnoucí kštici, víme přesně jak se cítíte. Není to sice největší pohroma na světě, ale zrovna příjemné to také není.

 

Řídké a jemné vlasy, prosvítající pokožka co s tím?

 

na místě je jistě zamyšlení nad životním stylem, tedy, zda se správně stravujeme, máme dostatek pohybu a vyhýbáme se stresu, dopřejeme si dostatek spánku. Toto vše jsou velmi důležité faktory, které kvalitu a úbytek vlasů mohou přímo ovlivnit. V některým případech můžete svůji situaci zlepšit, vlasy přestanou tolik padat, možná i něco málo znovu naroste a vy se zcela jistě bude celkově cítit lépe. Ale ani tot všechno bohužel nemusí vždy pomoci.

 

Vitamíny a minerály na růst vlasů ?

 

Ano, co se týče doplnění chybějících minerálů a vitamínů, mohou vlasy zístat více na lesku či se méně lámat. Vitamíny a minerály ale padající vlasy nenavrátí. A pokud bude Vaše strava vyvážená s dostatečným obsahem zeleniny a ovoce, není zpravidla nutné další doplňky tělu dodávat.

 

Může za vypadávání vlasů genetika?

 

Ve většině případů ano. Jak se říka: " Nic kloudného nepodědíš" je v tomto příadě více než na místě. Nicméně, s genetikou se těžko bojuje a tak nám, kromě transpantací vlasů nezbývá mnohdy nic jiného, než boj vzdát a s danou situací se smířit.

 

A co hormony?

 

Ano, to bývá velký problém. U většiny můžu je nadměrné vypadávání a úbytek vlasů zpravidla zapříčiněn vyšším množstvím testosteronu v těle. Zde se může zdát jako dobrý nápad zkusit vlasová séra založená na hormonální bázi, která blokují určité